Sizden Gelenler

Balık avlarınızla ilgili anılarınızı,tecrübelerinizi,videolarınızı bizimle paylaşmak istermisiniz?

Sizin düşünceleriniz,tecrübeleriniz bizim için çok önemli ve değerli.

Deniz Özer

Makinayı ilk gördüğümde dizaynı ve çalışma şekli çok ilgimi çekti. Başlangıçta kullanımında zorlanırmıyım acaba diye düşünürken hiç de öyle olmadığını ilk kullanmaya başladığımda anladım. Derin su için ideal bir makina olmuş. Hele birde çapa ipi için olan makara sistemi gerçekten çok işime yaradı. Makina balık oltaya yakalandığında bunu biliyor ve çekmeye başlıyor. Tek sorun balığı bulması. Yakında büyük balık videolarımı sizlerle paylaşacağım. Elinize Sağlık.

Deniz Özer / 532 281 6087

Mustafa ONAR

Tek kelime ile ülkemiz için gurur kaynağı olan bir ürün. Çok küçük bir akım kaynağı ile harika işler çıkarabilen özellikleri ile hayrette bırakan akla gelebilecek tüm av metodlarını programlayabildiğiniz hafif ve kombine bir cihaz olmuş. Sahip olmayı arzu ettiğim bir ürün tüm deniz ve balıkçılık hobisi olan dostlara tavsiye ederim. Emeği geçen nox deep ekibini kutlarım Dünya markası hedefindeki başarılarınız bizim gururumuzdur.

Mustafa ONAR/ 0536 866 4455

Ercan Yazmış

Bende Noxdeep ilk kullanıcılarındanım..Makinamı teorik anlatımlar dinleyerek aldım ancak içimde şüphe vardı..Ertesigün sabah denize çıktığımda 1 saat acemilik çektikten sonra pratiktede Noxdeep in nekadar başarılı olduğunu gördüm.İlk gün OLTA modunda kullandım.Av esnasında Noxdeep adeta aklımı okur gibiydi hertürlü varyosyonu tuşlarla yapabiliyorum.Verdiğim bedelin karşılığını aldığım için çok mutluyum Deniz müsait olunca JİG yapma zevkini yaşamak istiyorum.Emek verenlerin ellerine sağlık.

Ercan Yazmış

Bize Ulaşın